Konkurs: Modlić się Liturgią Godzin

dodane 30.11.2012 23:09

W każdym tygodniu Adwentu do wygrania jeden egzemplarz książki.

Konkurs: Modlić się Liturgią Godzin

„Czy możliwe, by odmawiać psalmy, słuchać słowa Bożego i wielbić Boga bez odkrycia przy tym, jak jest wielki?”, pyta pewnie retorycznie Autor niniejszej pracy. Zachęca w niej do codziennego odprawiania Liturgii Godzin, obiecując, że ta modlitwa całego Kościoła stanie się cennym pokarmem dla wiary.

Praca zawiera wiele praktycznych wskazówek, napisanych w przystępny sposób w oparciu o obowiązujące dokumenty Kościoła, szczególnie Ogólne wprowadzenie do Liturgii Godzin oraz Konstytucję o liturgii świętej Soboru Watykańskiego II. Warto zauważyć, że autor dosłownie prowadzi czytelnika za rękę, krok po kroku cierpliwie wyjaśniając wszystkie elementy Świętego Oficjum, wydobywając przy tym ich piękno i fascynującą głębię.

Modlić się Liturgią Godzin
Autor: Georges-Albert Boissinot, Lilla Danilecka (tłum.)
Numer ISBN: 978-83-7502-301-5
Format: 116x190 mm
Stron: 96
Oprawa: miękka
Data premiery: 16.11.2012

Tyle z promocyjnego wstępu. Dla naszych czytelników otrzymaliśmy od Wydawnictwa Promic trzy egzemplarze. Aby otrzymać jeden z nich w tym tygodniu należy odpowiedzieć na dwa pytania:

  1. Jak popularnie nazywana jest Liturgia Godzin?
  2. Do kogo - w podtytule - adresowana jest ta księga?

Odpowiedzi należy przysłać do piątku, 7 grudnia na adres liturgia@wiara.pl  W treści prosimy o podanie adresu do korespondencji papierowej. Podane dane posłużą wyłącznie do wysyłki nagrody i nie będą przechowywane i przetwarzane.

Następne pytania i zarazem kolejna szansa za tydzień.