On jest obrazem Boga niewidzialnego

Godzinna adoracja przed Uroczystością Chrystusa Króla, która połączy wszystkie narody. Dołącz do 916 miejscowości w 50 krajach świata i w ten sposób wesprzyj modlitwą 52. Międzynarodowy Kongres Eucharystyczny w Budapeszcie.

Zmartwychwstały Jezus, żegnając się ze swoimi uczniami rozesłał ich, aby na całym świecie głosili i nieśli Dobrą Nowinę. Obiecał im, że będzie z nimi „po wszystkie dni aż do skończenia świata”. Jezus jest z nami w swoich nauczaniach, łasce, świętości, a szczególnie jest z nami w celebracji Eucharystii i w Najświętszym Sakramencie, w którym wielbimy Go także poza Mszą Świętą.

W sobotę 23-go listopada, w przeddzień uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata organizujemy światową adorację Najświętszego Sakramentu. Weźmy udział w tej wspólnej adoracji w możliwie największej liczbie osób, przyłączmy się ze swoją parafią, wspólnotą! Niech ta światowa adoracja Najświętszego Sakramentu będzie kolejną stacją naszych przygotowań do Międzynarodowego Kongresu Eucharystycznego w 2020 roku w Budapeszcie i ponownie przeżyjmy odnawiającą moc miłości Boga!

(Péter Erdő Kardynał, Prymas, Arcybiskup Esztergom-Budapeszt)

Niech każdy naród stworzy jedną wspólnotę, jak też czytamy o tym w Psalmie 87, z którego również pochodzi motto Międzynarodowego Kongresu Eucharystycznego 2020.

W sobotę 23-go listopada, w przeddzień uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata zbierzmy się we wszystkich krajach, w tysiącach kościołach na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu, byśmy zobaczyli Jezusa, który jest „obrazem Boga niewidzialnego”.

Módlmy się za tych wszystkich, którzy jeszcze się z Nim nie spotkali.

Ty też się dołącz do nas, wraz ze swoją wspólnotą poprzez stronę corpusdomini.iec2020.hu !

Mamy nadzieję, że razem z tobą jeszcze więcej nas będzie uwielbić Króla Wszechświata, Jezusa Chrystusa.

52nd International Eucharistic Congress Ogólnoświatowa Adoracja Najświętszego Sakramentu - Chrystusa Króla - 23.11.2019

 

Chcesz dołączyć? Zobacz jak możesz to zrobić.

  1. Szukaj na mapie miejsca, w którym istnieje już adoracja! Na portalu również możesz z góry zgłosić swój udział, abyśmy widzieli, jak wielu nas jest w danej lokalizacji.
  2. Jeśli nie ma w twojej okolicy możliwości adoracji, to zorganizuj po uzgodnieniach z miejscowym proboszczem, dyrektorem szkoły lub przełożonym zakonu adorację w kościele, w kaplicy szpitalnej lub szkolnej, we wspólnocie zakonnej.
  3. Możesz się modlić przed wystawionym Najświętszym Sakramentem w milczeniu, na refleksji, tradycyjnie, śpiewając, uwielbiając, wraz z dziećmi, młodzieżą, osobami starszymi, rodzinami. Możesz zaprosić grupy modlitewne, muzyków, grupy różańcowe, wspólnoty, szkoły, wszystkich, którzy chętnie spędzą godzinę czasu z Panem wszechświata.
  4. Razem z Tobą adoracja osiągnie zasięg na cały świat.
  5. Masz możliwość zapisania się na biuletyn MKE2020, dzięki któremu na bieżąco możesz być powiadamiany o przygotowaniach do Międzynarodowego Kongresu Eucharystycznego 2020 w Budapeszcie. Możesz posiadać informacje o programach i możliwościach dołączenia z pierwszej ręki.
  6. Tu możesz dołączyć do adoracji lub zgłosić swoją wspólnotę.

Zobacz jakie wspólnoty z Polski już zgłosiły swój udział.

 

 

«« | « | 1 | » | »»
« » Maj 2023
N P W Ś C P S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10

Reklama

Pobieranie... Pobieranie...

Reklama

Reklama