Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukujesz w serwisie liturgia.wiara.pl
wyszukaj we wszystkich serwisach wiara.pl » | wybierz inny serwis »
- Tak mieszkamy, Panie. Tu jest nasza kuchnia, a tu łazienka. Tak spędzamy czas, tak wyglądamy. Jesteś jedynym gościem, przed którym bez lęku otwieramy drzwi. Chcemy Ci opowiedzieć o monotonii naszych dni. Chcemy, żebyś szedł z nami naszą drogą krzyżową - mówi - jako pierwszy - ks. Sebastian Rucki.
Komunię św. możesz przyjąć w kościele także poza Mszą św. oraz na sposób duchowy.
Młodzi z Łęcznej, którzy od kilku miesięcy organizują Apel Młodych, a także nagrywają teledyski promujące to wydarzenie i życie z Bogiem, tym razem przygotowali specjalny film instruktażowy dotyczący Mszy św. online.
Za wstawiennictwem św. Stanisława Papczyńskiego, będzie odmawiana codziennie przez wspólnotę księży marianów z Góry kalwarii, od środy, 25 marca.
Jak rozumieć "udział" w Mszy św. online? O różnych aspektach liturgicznego życia Kościoła w aktualnej sytuacji mówi ks. dr hab. Dominik Ostrowski.
Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, św. Faustyny i wszystkich świętych, w sanktuarium Bożego Miłosierdzia trwają modlitwy o oddalenie pandemii koronawirusa. Do odnawiania aktu zawierzenia świata Bożemu Miłosierdziu zachęca wiernych kard. Stanisław Dziwisz.
Jesteś mamą albo tatą? Zostajesz w niedzielę (22 marca) z dziećmi w domu? Zachęcam Cię, abyś z dziećmi zrobił liturgię domową. Jak? Służę pomocą.
W związku z utrudnieniami w odprawianiu liturgii wspólnotowej w kościele z powodu pandemii koronawirusa, Kongregacja ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów wydała wytyczne odnośnie sprawowania Triduum Paschalnego w miejscach dotkniętych epidemią.
Wskazania Prezydium Episkopatu Polski dla biskupów (dokumentacja)
Ułożona przez Papieża Franciszka.
Jezus zaprasza nas do przyjęcia Bożego miłosierdzia, byśmy mogli zacząć po raz kolejny od nowa